Evbuya, 2012 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkmış ve 50 bini aşkın satış gerçekleştirmiş güvenilir bir e ticaret platformudur. Evbuya’da eviniz, çalışma alanınız için, yaşam alanınıza yönelik, sizin ve çocuğunuz için ihtiyacınız olan birçok ürün bulunmaktadır. Hayata güzellik katan detaylarıyla Evbuya’da ev yaşam ürünlerinden takıya, kişisel bakım malzemelerinden anne çocuk ürünlerine, bahçe yapı malzemelerinden hobi ürünlerine kadar geniş yelpazede ürüne tek tıkla ulaşabilir güvenli alışverişle tüm ihtiyaçlarınızı tek tıkla halledebilirsiniz.

Evbuya markalı ürünlere şu anda Trendyol, HepsiBurada , Amazon, N11.com gibi Türkiye ‘deki alışveriş sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Ali Expess, Amazon ve yakında Etsy gibi dünya çapındaki alışveriş platformlarından da satın alabilirsiniz. Evbuya her geçen gün aldığı olumlu yorumlarla müşteri memnuniyeti çerçevesinde kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam etmektedir. Evbuya ürünleri fonksiyoneldir ve birçok alana uyarlanarak kullanma özelliğine sahiptir. Evbuya, adını daha çok akıllı kâğıt, kâğıt tahta gibi planlayıcı ürünleriyle duyurmuş olmakla birlikte ev dekorasyonu, metal tablo, kum saati, ofis-hobi ve kırtasiye ürünlerinde de sunmuş olduğu geniş yelpazedeki ürün sayısı ve kalitesiyle müşteri memnuniyetini kazanmış bir e ticaret sitesidir. 9 yıllık tecrübe ve 20 binden fazla mutlu müşterinin yorumunun getirdiği gururla Evbuya,hayatınıza güzellik katmayı hedefleyen bir e-ticaret sitesidir.

Evbuya’da günlük planlarınız, iş veya okul planlarınız, ev ve mutfak planlamanız ve ihtiyacınız olan her alanda kullanılabilmek üzere işlevsel olarak tasarlanmış akıllı kâğıt, kağıt tahta gibi şeffaf ve renkli planlayıcılar mevcuttur. Bildiğimiz üzere planlayıcıları evden ofise veya başka bir alana taşımak zor hatta çoğu zaman imkânsızdır. Ancak Evbuya pratik ve işlevsel akıllı kâğıtlarının elektrostatik özelliği sayesinde duvara, buzdolabına, masaya ve istediğiniz her alana kolayca yapışabilir ve iz bırakmadan ayrılır. Bu da size daha konforlu bir planlama sağlar. Sitemizi inceleyerek ürünlerin detaylı bilgisine ulaşabilirsiniz.

Evbuya, kum saati, metal tablo, ev dekorasyonu ve ev gereçleri ürünleri kategorisinde de farklı tarzda ürünleriyle evinizin konforunu arttıracak ve şıklığını yansıtmada en büyük yardımcınız olacaktır. Evbuya ev dekorasyonu ve ev gereçleri ürünleriyle eviniz veya çalışma alanınızda istediğiniz her tarzda dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

EKİBİMİZ

Olgay SANAÇ

Founder

M.Yavuz BATI

Co – Founder

Elif TUZSUZOĞLU

Proje Yöneticisi

Besime ATA

Operasyon Sorumlusu

Eren YERLİKAYA

Web Developer

Enigma Bilişim

Sosyal Medya Yönetimi